Ke každému zákazníkovi zachováváme individuální přístup - jen tak jsme schopni plnit Vaše specifické požadavky na rychlost dodávek, rozšiřování nabízeného sortimentu či postup sjednání individuálních cen a bonusů.

Velkoobchod Petr Štěpán je na trhu již od roku 1991. Za tuto dobu prokázal svou stabilitu nejen finanční, ale i spolehlivost dodávek úklidových prostředků a dalšího sortimentu velkému množství zákazníků. Jsme firma s dlouholetou tradicí, která Vás nezklame.

Dlouholeté působní v oblasti poradenství a prodeje čistících a úklidových prostředků či kancelářských potřeb, je zárukou výborné orientace v nabízeném sortimentu a garantuje schopnost odborné komunikace se zákazníky při plnění jejich potřeb.

Individuální přístup k zákaníkovi, vsřícnost, odborný přehled a komunikace jsou přednostmi naší společnosti. Na spokojenost zákazníka klademe maximální důraz.

Za odebrané zboží od naší firmy můžete uplatnit tzv. "Náhradní plnění" a být tak zproštěni od povinných plateb za nezaměstnávání stanoveného počtu zaměstnanců se změněnou pracovní schopností. Petr Štěpán velkoobchod je stabilním zaměsnavatelem zaměstnávajícím více než 50 % zaměstnanců se změněnou pracovní schopností a tím splňuje podmínku uvedenou v § 81 odst. 2 písm. b) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, v platném znění.

Objem prostředků pro uplatnění náhradního plnění je v důsledku změny legislativy třeba závazně rezervovat!

Tato skutečnost vede k Vaší daňové optimalizace efektivní cestou, neboť Vám zajistíme produkty, které potřebujete. Nejsme pouzí „zprostředkovatelé“ prodeje, boží nefakturujeme přes třetí společnosti, jsme firma, která zaměstnává osoby se změněnou pracovní schopností, což je jeden ze způsobů našeho společensky odpovědného přístupu k podnikání, ze kterého můžete mít užitek i Vy.